top of page

Didem ENDEROĞLU

Kurucu Ortak & Şef

Işık Üniversitesi Matematik mühendisliğini bitirdikten sonra, ABD'de University of California Irvine'da uluslararası finans ve proje müdürlüğü eğitimini tamamlayıp, 4 sene orada çeşitli firmalarda çalışmasının ardından Türkiye'ye döndü. Çocukluk tutkusunu hobiden çıkarıp, mesleğe dönüştürmeye 2016 yılında karar verdi ve MSA'nın Profesyonel Aşçılık ve  Restoran İşletmeciliği eğitimini tamamladı. 

Türkiye'de çeşitli restoranlarda çalıştıktan sonra, farklı üniversitelerde eğitmen şef pozisyonu ve farklı restoranlarda danışman şef olarak çalıştı. İstanbul Topkapı Üniversitesi gastronomi ve mutfak sanatları yüksek lisansını bitirdi. 2021 yılından beri İstanbul Nişantaşı üniversitesinde Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. 

  • Linkedin
  • Instagram
Facetune_25-07-2023-12-54-40.HEIC

Mustafa TEZEL 

Kurucu Ortak & Şef

Aşçılık eğitimine otelcilik lisesinde eğitim alarak başladı ve sektöre atıldı. Lisans ve master eğitimlerini turizm ve gastronomi bölümleri üzerine alarak tamamladı. Wine & Spirit Education Trust (Wset) Sertifikası’na sahip.

Birçok ulusal ve uluslararası şirkette, mutfak departmanlarında çeşitli pozisyonlarda tecrübe edindi. 2020 yılından itibaren İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak yer alıyor. 2021 yılından itibaren Acun Medya Akademi gastronomi mutfak koordinatörü olarak çalışmaktadır.

  • LinkedIn
  • Instagram
IMG_4573.heic

Selçuk KARAÇAM

Kurucu Ortak & Şef

Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra Türkiye’nin en kurumsal şirketlerinden biri olan Türk havayollarında çalışmaya başladı. Hayallerinin peşinde koşmaya karar vererek Mutfak Sanatları Akademisinde eğitim aldı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nü bitirdi. Nişantaşı Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde yüksek lisansını tamamladı.

Sektöre Chef de Partie olarak adım attı. Chef de Cuisine ve Chef Owner olarak çalışmalarına devam ederken, İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Aşçılık Program Başkanlığı, İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Öğretim Görevlisi ve Acun Medya Akademi Gastronomi koordinatörü olarak kariyerinde ilerlemeye devam ediyor

  • Linkedin
  • Instagram
IMG_4593.heic

Takım Arkadaşlarımız

bottom of page